Kredi Kartı Olmadan Steam'dan Oyun Alma

'Dijital Oyun Servisleri' forumunda Ansere tarafından 1 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Ansere

Ansere Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

Steam'en oyun alırken kredi kartı sorunu çekenler varsa benim gibi buyrun size süper yöntem. Steam'de WebMoney ile ödeme seçeneğini hep görüyordum ama hiç araştırmamıştım. Geçen gün baktım. Kredi kartı olmadan Steam gibi bir çok siteden alışveriş yaparken ödeme yapmamızı sağlıyorlar. NAsıl mı ?

Oldukça basit. WebMoney - Çevrim içi Akıllı Ödeme Çözümleri adresine gidip kayıt olup bir hesap açmış oluyorsunuz. Daha sonra bu hesaba bir çok farklı yöntem ile yükleme yapabiliyorsunuz. Benim bildiklerim:

- Banka havalesi, ATM'lerden kartsız işlem, PTT lerden UPT göndererek (WebMoney Al-Sat | WMZ ALIM SATIMDA EN HIZLI VE GÜVENİLİR NOKTA servisin sitesi)

- TAFT İletişim şubelerinden

- TurkPay ve HTS ödeme noktalarından

- GScash kodları ile.

Görebildiğiniz gibi yöntemler için kredi kartınız olmasına gerek yok. Bu şekilde WebMoney hesabınıza yükleme yaparsınız ve ardından Steam'de istediğiniz oyunu alırken ödemenizi anında yaparsınız.

E-mail adresi: infotr@wmtransfer.com
    Türkçe destek veriyorlar. Ayrıca Türkiye'deki resmi partnerleri: TAFT İletişimin mail adresi: taftmoney@taft.com.tr

İyi oyunlar

Bu Sayfayı Paylaş