Samsung RT6000 Buzdolabı

'Beyaz Eşya' forumunda ozekinci tarafından 27 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

 1. ozekinci

  ozekinci Yönetici Site Yetkilisi

  Mesaj:
  1.157
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Samsung yeni çıkardığı buzdolabı RT6000 ile sebze ve meyvelerin tazeliğini maximum düzeyde korumayı sağlayan bir teknolji geliştirdi.
  Samsung RT6000 tanıtımı için Türkiye'nin üç ayrı şehrinde, halk pazarlarında kurulan özel standıyla tüketicileri bilgilendiriyor.

  “Taze Al, Taze Sakla” sloganıyla meyve ve sebzelerin en taze haliyle satışa sunulduğu pazarlara dikkat çeken Samsung, İstanbul’da Kadıköy, Yeşilköy, Ulus, Erenköy ve Beşiktaş pazarları; İzmir’de Alaçatı Pazarı; Muğla’da ise Bodrum Pazarı’nda yer alan bazı tezgâhlara RT6000 buzdolabının sergilendiği standlar kuruyor.

  Pazardaki satıcıların “Gel Vatandaş Gel! Meyveni, sebzeni Samsung buzdolabında sakla, uzun süre taze kalsın! Tazelik onun işi, uzun ömür garanti! Cebine dost buzdolabı gel!” sözleriyle tezgâha akın eden müşteriler; Samsung’un görevli hostesleri tarafından RT6000 buzdolabının etkili saklama ve tasarruf özellikleri hakkında bilgilendiriliyor.

  Çekilebilir cam raflı, üstten soğutuculu, 10 yıl kompresör garantili Digital Inverter Teknolojisi’ne sahip yeni Samsung Buzdolabı Serisi ürünü RT6000, pazar müşterileri tarafından yerinde test ediliyor. Ürünü test eden müşterilere, hosteslerce Samsung Store’larda kullanmak üzere hediye çekleri dağıtılıyor. Stand ardına yerleştirilen ikinci bir RT6000 buzdolabından plastik kutularda taze meyveler de servis ediliyor.

  Son olarak; ürünü test eden müşterilere, tezgâh sahibi satıcı tarafından pek çok hediye dağıtılıyor. Samsung’un RT6000 buzdolabının etkileyici özellikleriyle tanışan pazar alışverişçilerine Samsung logolu bez çantalar, meyve soyacağı ve not defterli buzdolabı magnetleri hediye ediliyor. Ayrıca, alışverişçilerin satın aldığı ürünler, pazar çıkışına kadar Samsung logolu pazar arabasıyla taşınıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş